Kapu Forest

Eğlence Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 37 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Kapu Toys
Çocuğunuzun birbirinden sevimli hayvanlar ile kaliteli hikayeler dinleyip kendisini geliştirmesini istiyorsanız bu program tam da size göre.

Çocukluğumuzda hepimiz dedelerimizden hikayeler dinlemişizdir. Bu oyun da dedelerimizin hikayelerine benzer maceraların içerisine atılacağız. Bunu yaparken hem eğleneceğiz, hem öğreneceğiz hem de maceradan maceraya koşacağız. Hikayeleri dinlerken daldığımız hayal dünyasın bu oyun sayesinde canlı canlı gözümüzün önünde olacak. Gerçekçi grafikleri sayesinde anlatılan hikayelerin tam ortasında bulacağız kendimizi ve her şey olduğundan çok daha gerçekçi olacak gözümüzde bu da heyecanı ikiye katlamak demek.

Çocuklarınız için o eşsiz hikayelerini anlatırken aralarda karşımıza çıkan anlatılan hikaye ile ilgili ilginç oyunlar oynayacağız. Burada hem hikayeyi dinlediğimiz zaman ki anlama kapasitemiz, hem el becerimiz hem de oyun zekamız büyük görev üstleneceklerdir. Çocuğunuz için özel üretilmiş olan bu program sayesinde kaliteli hikayeler dinleyerek gelişimlerini kaliteli bir biçimde tamamlayacaklardır. Siz de bu uygulamaya ortak olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken indir butonuna basmak. 

Bu efsanevi dünyaya sen de bir adım atmak ve bu hikayelerin bir kahramanı da sen olmak istiyorsan yapman gereken ey çok basit. Hemen bu oyunu telefonuna indirerek bu harika maceraların baş kahramanı olabilirsin. Bunun için tek yapman gereken şey ise indir butonuna basmak. Bu büyük macera sana bir tık uzaklıkta. 

Daha Fazla Göster
Kapu Forest indir